Кавоварка Philips EP2231/40
Новинка
Товар у наявності Б/У
Тип: автоматична кавомашина (зернова, bean-to-cup)
Модель: Philips EP2231/40
Серія: Philips 2200 Series
Потужність: 1500 Вт
Тиск помпи: 15 бар
Живлення: 230 В / 50 Гц
Виробник: Philips
Країна виробництва: Румунія
Розміри та вага
Ширина: 246 мм
Висота: 371 мм
Глибина: 433 мм
Вага: ≈ 7,5 кг
Технічні характеристики
Тип кави: зернова / мелена
Помпа: 15 бар
Потужність: 1500 Вт